KONST / Litografier / Färglitografi 12296285
nr 1229 6285
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Interiör, HC-upplaga, Signerad. Motivet: 41x60
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:40:52
19/1 21:50:56
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund